3 °C

14/2021.(IV.16.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. április 16-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

13/2021.(III.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. március 26-án rendeletet alkotott az Önkormányzat tulajdonában lévő lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérletének szabályairól, a lakbérek mértékének megállapításáról szóló 1/2013.(II.4.) önkormányzati rendelet módosításáról.

12/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A PÉNZBELI ÉS TERMÉSZETBENI SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOKRÓL szóló 9/2015.(II.27.) önkormányzati rendelet módosításáról.

11/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉRŐL.

10/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2020. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

Bővebben

Állásajánlat: gyermekkönyvtáros

Elküld Nyomtatás
Dátum: 2014.08.08. péntek

Utoljára módosítva: 2015-01-05 18:52

Figyelem! Ez a cikk elavult!
Bezár
Cikk küldés

Gyöngyösi Kulturális és Közgyűjteményi Központ gyermekkönyvtárosi állásra várja a jelentkezőket.

Gyöngyösi Kulturális és Közgyűjteményi Központ a \"Közalmazottak jogállásáról szóló\" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

GYÖNGYÖK Vachott Sándor Városi Könyvtár
gyermekkönyvtáros

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Heves megye, 3200 Gyöngyös, Fő tér 10.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:Olvasószolgálati munkatárs a tevékenységgel összefüggően tájékoztatás, kölcsönzés, állományfejlesztés, rendezvényszervezésben való segítség, könyvtárközi kölcsönzés.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a \"Közalkalmazottak jogállásáról szóló\" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

         Főiskola, könyvtárosi vagy informatikus könyvtárosi,

         Könyvtárban - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

         Felhasználói szintű Internetes alkalmazások,

         Felhasználói szintű Levelező rendszerek (LotusNotes, Outlook),

         Magyar állampolgárság

         Büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

         Óvónői végzettség,

         e-Corvina rendszer ismerete - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

         Gyermekekkel való jó bánásmód.

Elvárt kompetenciák:

         Kiváló szintű kommunikációs készség, team-munka,

         Rugalmasság, igényes munkavégzés,

Előnyt jelentő kompetenciák:

         Kézműves jártasság

         Kreativitás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

         Részletes szakmai önéletrajz.

         Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat.

         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2014. november 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2014. szeptember 15.

A pályázatok benyújtásának módja:

         Postai úton, a pályázatnak a Gyöngyösi Kulturális és Közgyűjteményi Központ címére történő megküldésével (3200 Gyöngyös, Barátok tere 3. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: MMK/8//120/2014/KI , valamint a munkakör megnevezését: gyermekkönyvtáros.

         Elektronikus úton Berkóné Krigovszki Nóra részére a krigovszki.nora@gmail.com E-mail címen keresztül

         Személyesen: Berkóné Krigovszki Nóra, Heves megye, 3200 Gyöngyös, Barátok tere 3. .

A pályázat elbírálásának határideje: 2014. szeptember 30.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

         www.gyongyok.com - 2014. augusztus 7.

         www.gyongyos.hu - 2014. augusztus 7.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának a jogát fenntartja.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.gyongyok.com honlapon szerezhet.

Közösségi funkciók