3 °C

14/2021.(IV.16.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. április 16-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

13/2021.(III.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. március 26-án rendeletet alkotott az Önkormányzat tulajdonában lévő lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérletének szabályairól, a lakbérek mértékének megállapításáról szóló 1/2013.(II.4.) önkormányzati rendelet módosításáról.

12/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A PÉNZBELI ÉS TERMÉSZETBENI SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOKRÓL szóló 9/2015.(II.27.) önkormányzati rendelet módosításáról.

11/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉRŐL.

10/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2020. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

Bővebben

Álláspályázat - mezőőr

Elküld Nyomtatás
Dátum: 2020.01.07. kedd

    Bezár
    Cikk küldés

    Gyöngyös Város Önkormányzata pályázatot hirdet mezőőri állás betöltésére.

    1. A munkakör tartalma: Gyöngyös közigazgatási területén a termőföldek őrzése, a termőföldön lévő, illetve ahhoz tartozó termények és termékek, felszerelések, eszközök, haszonállatok, továbbá mezőgazdasági építmények, földmérési jelek vagyonvédelme. A mezőőr feladatait, illetve a tevékenység folytatásának feltételeit az 1997. évi CLIX. törvény tartalmazza.

    2. Pályázati feltételek:

    magyar állampolgárság,

    betöltött 18. életév,

    büntetlen előélet,

    érvényes fegyverhasználati vizsga sörétes lőfegyverre,

    A1 és B kategóriájú vezetői jogosítvány, A1 kategória esetén legalább annak igazolása, hogy a vezetői engedély megszerzése folyamatban van.

    3. A munkakör betöltéséhez szükséges iskolai végzettség/képesítés: középfokú végzettség vagy szakmunkás bizonyítvány.

    4. Egyéb feltételek:

    Az alkalmazásra kerülő személynek

    a fegyveres biztonsági őrzésről, a természetvédelmi és a mezei őrszolgálatról szóló 1997. évi CLIX. törvényből

    a működési és szolgálati szabályzatból

    mezőgazdasági alapismeretekből

    lőfegyver ismeretből

    az egyes rendészeti feladatokat ellátó személyek tevékenységéről szóló törvényben meghatározott ismeretekből vizsgát kell tennie.

    Az elbírálás szempontjából előnyt jelent: mezőőri feladatok ellátására jogosító vizsga megléte; hasonló munkakörben szerzett tapasztalat; A1, vagy A2 kategóriájú vezetői jogosítvány megléte.

    5. Bérezés: A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény és a végrehajtásáról szóló 77/1993. (V. 12.) Korm. rendelet 2. sz. melléklete szerint.

    6. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, 4 hónap próbaidő alkalmazása mellett.

    7. A mezőőri állás a Gyöngyös Városi Önkormányzat Képviselő-testülete döntésétől függően, várhatóan 2020. februárjától tölthető be.

    8. A pályázat benyújtásának határideje: 2020. január 24.

    9. A pályázatnak tartalmaznia kell:

    fényképpel ellátott, a pályázó szakmai végzettségét, személyes motivációit, kompetenciáját is tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot,

    a képzettségre és egyéb képesítésekre vonatkozó okiratok másolatát,

    a lőfegyver-használati vizsga okirat másolatát,

    A1 és B kategóriájú vezetői jogosítvány másolatát, vagy a vezetői engedély megszerzésére irányuló, folyamatban lévő tanfolyamról szóló igazolást,

    3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt.

    A pályázatot az alábbi címre kell benyújtani:

    Gyöngyös Város Önkormányzata

    Hiesz György polgármester

    3200 Gyöngyös, Fő tér 13.

    A kizárólag elektronikus úton történő jelentkezés érvénytelennek minősül. A pályázatokat a Gyöngyös Városi Önkormányzat Képviselő-testülete bírálja el. Érdeklődni személyesen vagy a 70/930-3231 telefonszámon a Városrendészet vezetőjénél lehet.

    Közösségi funkciók