3 °C

14/2021.(IV.16.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. április 16-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

13/2021.(III.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. március 26-án rendeletet alkotott az Önkormányzat tulajdonában lévő lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérletének szabályairól, a lakbérek mértékének megállapításáról szóló 1/2013.(II.4.) önkormányzati rendelet módosításáról.

12/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A PÉNZBELI ÉS TERMÉSZETBENI SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOKRÓL szóló 9/2015.(II.27.) önkormányzati rendelet módosításáról.

11/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉRŐL.

10/2021.(II.26.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2020. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

Bővebben

Álláspályázat - olvasószolgálati könyvtáros

Elküld Nyomtatás
Dátum: 2019.05.21. kedd

    Bezár
    Cikk küldés

    A Vachott Sándor Városi Könyvtár, Kiállítóhely és Muzeális Gyűjtemény
    a \"Közalkalmazottak jogállásáról szóló\" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet olvasószolgálati könyvtáros munkakör betöltésére.

    A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

    határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, négy hónap próbaidővel

    Foglalkoztatás jellege:

    Teljes munkaidő

    A munkavégzés helye:

    Heves megye, 3200 Gyöngyös, Fő tér 10.

    A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

    Olvasószolgálati munkatárs, a tevékenységgel összefüggően kölcsönzés, tájékoztatás, állományfejlesztés, közösségfejlesztés, rendezvényszervezés, könyvtári marketingtevékenységben való részvétel.

    Illetmény és juttatások:

    Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

    Pályázati feltételek:

    • Főiskolai vagy egyetemi könyvtáros végzettség,

    • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

    • Felhasználói szintű Internetes alkalmazások,

    • Magyar állampolgárság

    • Büntetlen előélet

    A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

    • szakmai tapasztalat könyvtári munkahelyen

    • e-Corvina rendszer ismerete

    • gyöngyösi lakhely

    Elvárt kompetenciák:

    • Kiváló szintű kommunikációs készség, team-munka,

    • Rugalmasság, igényesség, önálló munkavégzés.

    A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

    • Részletes szakmai önéletrajz,

    • Motivációs levél,

    • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat,

    • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,

    • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, illetve a pályázati elbírálásban résztvevők a pályázati anyagot megismerhetik.

    A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2019. július 1. napjától tölthető be.

    A pályázat benyújtásának határideje: 2019. június 17.

    A pályázatok benyújtásának módja:

    • Postai úton, a pályázatnak a Vachott Sándor Városi Könyvtár, Kiállítóhely és Muzeális Gyűjtemény

    címére történő megküldésével (3200 Gyöngyös, Fő tér 10. ).

    Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: olvasószolgálati könyvtáros.

    • Személyesen: Farkas István igazgató, 3200 Gyöngyös, Fő tér 10.

    A pályázat elbírálásának határideje: 2019. június 28.

    A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje: 2019. május 24. – 2019. június 17.

    • vsvk.hu

    • www.facebook.com/vachottkonyvtar

    • www.gyongyos.hu

    • Közigállás

    A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

    A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának a jogát fenntartja.

    A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://brody.iif.hu/corvinaportal/gyongyos honlapon, illetve személyesen az intézményben szerezhet.

    Közösségi funkciók